Jdi na obsah Jdi na menu
 


O NÁS

 

ObrazekJosef Rosen (1979)
Vychodil DAMU - dramatickou výchovu a divadelní antropologoii. Věnuje se improvizacím, autorskému divadlu a vidět ho můžete např. v představeních divadla SKUTR  nebo v  divadle  Minor. Učí (nejen) dramatickou výchovu, má rád květiny, keře ba i stromky, protože je zároveň také studovaný zahradník. Bez problému zahraje na kytaru Rosa na kolejích.


Obrazek
Martin Sedláček
(1977)
Vychodil DAMU (tam, co Josef) a Filozofickou fakultu UK - psychologii, takže každého hned prokoukne. Věnuje se improvizacím, učí na DAMU a kdybyste měli nějaký problém - je i terapeut. Hraje v kapele Flying Druids Orchestra a cvičí kung-fu. Má rád zelený čaj a s oblibou si láme ruce na  snowboardu.
 
 

 
Markéta Dvořáková
 
Obrazek
 
 Pracuje jako herečka na volné noze. V roce 2011 absolvovala magisterské studium na DAMU, obor herectví na katedře alternativního a loutkového divadla.
Věnuje se dramatické výchově dětí, zajímá ji divadlo se sociálním přesahem, hudební divadlo, film.
Je členkou: Divadla VZHŮRU NOHAMA; D.I.S.harmonie – improvizační skupiny; Lachende Bestien – divadelní skupiny věnující se „apelativnímu“ divadlu; Divadelty – sociálně divadelní forma založená na divadle FORUM, věnující se preventivním programům pro nezletilé – herečka, lektorka; Divadla Koňa a Motora – znovuobjevuje tradici kočovného divadla, FKK – Frei Körper Kultur
 
 
 

Obrazek

 
 Jindřich Krippner (1979)
"Napiš tam vo mně, že jsem sadař, já mám totiž ovocnej sad, víš? A pak taky, že jsem zmatenej jako veverka, všude pobíhám a nevim, co dřív. Ale to bylo jen v kapele - v Sopotách." Nyní hraje pan Veverka ve formaci to/nu/tai a v D.I.S.HARMONII na ságo, příčnou flétnu a klarinet. Mimo jiné se věnuje i hudební a divadelní produkci.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
v D.I.S.HARMONII s námi také hráli:
 
Lukáš Bouzek                Markéta Švestková
 
Obrazek
marie.jpg
 
 
 
 
 

all.jpg